TEKNOLOJİ ve KALİTE

Ana sayfa » Teknoloji ve kalite

Teknoloji ve İnovasyon

Şenocak, en yeni teknolojileri ve son teknoloji tasarım içeriklerinden yararlanarak en üst düzey güvenlik, performans ve enerji verimliliği ile ürünleri tasarlamayı ve sunmayı taahhüt eder.

Şenocak, ticari soğutmada geniş kapsamlı uzmanlığı ve yüksek potansiyelli profesyonellerden oluşan ekibi ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz’de son teknoloji ürün tasarım teknolojisi ve modern ürün sergileme konseptleri ile birlikte kalite ve dayanıklılığın, Satış Noktasındaki performansını arttırarak ve dayanım ömrü maliyetini (Maliyet, enerji tüketimi, servis edilebilirlik, dayanıklılık, geri dönüştürülebilirlik) optimize ederek soğutma ekipmanını etkin bir satış aracı haline getirebileceğine inanıyoruz.

Soğutucudan Daha Fazlası

Kalite, 100 yılı aşkın süredir Şenocak, 50 yılı aşkın süredir ise Klimasan/Metalfrio kültürün parçası olmuşken Metalfrio/Klimasan/Şenocak kalite politikası olarak sürekli gelişime ve daha iyiye ulaşmak çabalamak, temel ilkelerimizin
başında gelir.

Şenocak kalite felsefesine göre, kalite, organizasyonun her aşaması ve seviyesi boyunca güvene dayalı müşteri memnuniyeti yaratan ürünlerimizin ve hizmetlerimizin temel unsurudur.

Dahası , Şenocak ailesinin her üyesi iç eğitimlerle kalitemize ortak olarak kendi yaşamındaki çıktıların kalitesini sağlayacak ve koruyacak sorumluluğa sahiptir.

KLİMASAN AR-GE MERKEZİ

Metalfrio / Klimasan Ar-Ge merkezi, Şenocak marka ürünlerini en üst seviye emniyet, performans ve enerji ile tasarlamayı ve sunmayı taahhüt etmektedir. Ürün hedeflemesinde en yeni teknolojiler kullanılarak gelişmekte ve müşterilerimize yenilikçi olarak tasarlanmış çözümler sunularak, pazara etkin bir şekilde yayılmaktadır.

Son yıllarda, gelişmekte olan pazarlara ulaşmak için portföyüne “Tropikal İklim Soğutucuları”, “Süpermarket Ada Tipi” “Dondurucular ve Soğutucular”, “Yüksek Verimli Derin Dondurucular” gibi birkaç yeni ürün kategorisi eklenerek dünya genelinde yeni pazarlar ve endüstri bölümlerine girme gücü sağlanmıştır. Teknolojilere ve entelektüel sermayeye yatırım yapmak, Metalfrio / Klimasan’ın Şenocak ürün portföyünü geniş ölçüde geliştirmesine ve güçlü bir marka varlığı yaratmasına yardımcı olmuştur.

Yenilikçi özel tasarımlar, dijital kapı, ekranlar, led sistemleri, kaplamalar gibi yenilikçi ve müşteriye özel tasarımlar sağlayarak göz alıcı ürünlerini sunarken özel odağına estetik konulmuştur. Enerji verimliliği, tüm elektrikli ve soğutucu parçaların etkin seçimi ile optimize edilmiş ve hassas ayarlanmış sistemlerin kullanımıyla elde edilmiş tüm gelişmeler için en temel ve kritik parametresidir.

Türkiye’deki Klimasan Araştırma Merkezi, Türkiye Bilim, Endüstri ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tanınmaktadır. Teknoloji ve Yenilik Destek Bölümü ve Araştırma Destek Programı Bölümü aracılığıyla sektörü desteklemektedir ve Klimasan, tüm gereksinimleri başarıyla yerine getirmektedir.

Metalfrio Ar-Ge misyonu, araştırma ve geliştirme ekibinin sahip olduğu sürekli sorgulayan ve araştırmacı ruhun meyveleri olan rekabetçi, verimli, çevreye duyarlı ve kaliteli yenilikçi Şenocak ürünlerini müşterilerine sunmaktır.